Jozef Zlúky

 

Vážení obchodní partneri a zákazníci,

 

vaša spokojnosť je našou najväčšou prioritou.


Preto prichádzame s dôležitou OTA aktualizáciou.Tentokrát sa aktualizácia týka iba CHDÚ. Cieľom aktualizácie je vyriešiť špecifické problémy s odosielaním dokladov na FS SR. OTA aktualizácia prebehne v noci z pondelka 21.12.2020 na utorok 22.12.2020.

 

Ak máte svoje eKasy updatované na najnovšiu a poslednú verziu SW 2.2., aktualizácia prebehne hladko a bez toho, aby bol potrebný výkon Master resetu. Update CHDÚ vám prinesie celkovú spoľahlivosť odosielania bločkov a údajov z eKasy.


Aktualizácia je, samozrejme, dostupná aj pre všetky ostatné pokladnice, ktoré doteraz neboli updatované na najnovšiu verziu SW. V takom prípade však pôjde nielen o update CHDÚ, ale aj o kompletnú aktualizáciu FW pokladnice. Aby si používatelia neaktualizovaných eKás, zachovali všetky dáta, je dôležité si ich zálohovať na SD kartu. Pred potvrdením spustenia aktualizácie, preto exportujte dáta na SD kartu. Uistite sa, aby bola SD karta počas updatu po celý čas vložená v pokladnici. Následne dáta z SD karty importujte späť do pokladnice.

 

Návod na to, ako zistiť, ktorú verziu softvéru momentálne používate, sa dozviete v tejto sekcii po kliknutí na typ vašej pokladnice.

 

V prípade nejasností kontaktujte svojho predajcu, ktorých zoznam nájdete tu, alebo sa obráťte na našu technickú podporu. Sme tu pre vás na telefónnych číslach hotline: 0901 713 010 / 0901 713 020.
Ďakujeme, že ste s nami.

 

Tím ELCOM

 

 

Fotogaléria