Jozef Zlúky

Vážení zákazníci,


vašu starú eKasu Euro 150/o Flexy s procesorom 512 kB, vám teraz vymeníme za úplne nové zariadenie s vyššou kapacitou pamäte 1MB!

 

Vymeňte svoje staré zariadenie za nové, výkonné a bez akýchkoľvek obmedzení. Využívajte aj naďalej všetky funkcie, na ktoré ste boli zvyknutí, vrátane podpory platobných terminálov či kombinovaných uzávierok. Vyššia kapacita pamäte zariadenia Euro 150i/o Flexy so sebou prináša nielen zachovanie všetkých funkcií, ale aj nové funkcionality v súvislosti s pripravovanými ELCOM Cloudovými službami. Nová pokladnica má 2 ročnú záruku a spĺňa všetky zákonné požiadavky na eKasa riešenie.


Vráťte nám vašu starú pokladnicu a novú získate s obrovskou zľavou, až 60%!
Navyše, máme pre vás ešte jeden bonus. Ak chcete vyskúšať iný typ eKasy, môžete si svoju starú eKasu vymeniť aj za novú Euro - 80/o B! Tá môže byť vašim ideálnym pokladničným riešením v prípade, ak potrebujete mobilnú eKasu s odolnou silikónovou klávesnicou do náročných prevádzok. 

 

Na využitie akcie musíte splniť iba jednu podmienku, a to odovzdať vašu starú pokladnicu vášmu predajcovi alebo ju doručiť k nám, do ELCOMu. Akciu si môžete uplatniť už dnes buď u svojho predajcu alebo priamo u nás.


Svoje objednávky nám zasielajte mailom na adresu obchod@elcom.eu.


Ďakujeme, že ste s nami.


Tím ELCOM

 

 

Fotogaléria